www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 177 napja lejárt

Műanyag alkatrészeket előállító autóipari gyártó vállalatunk keres

pozíció betöltésére kollégát!

Feladatok:

  • A raktári csapat vezetése (kb. 8 fő)
  • Anyagkönyvelésekben részvétel (ki-bekönyvelések)
  • Kontrollálja a gyártási lejelentéseket – anyagoldalról és egyeztet az eltérésekről
  • Kiszállítások szervezése – egyeztetés a társosztályokkal
  • Fuvarszervezés
  • Biztosítani a raktár pontosságát és rendjét
  • Leltározások véghezvitele

Elvárások:

  • Alapos, rendszerető, PRECÍZ munkavégzés
  • Autóipari elvárások ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Előny:

  • raktárvezetői tapasztalat
  • targonca vezetői engedély
  • kommunikáció szintű idegen nyelvtudás (német vagy angol)
  • ABAS ismeret

Kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • cafetéria
  • bejárási támogatás
  • családias környezet
  • egy műszakos munkarend