www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 351 napja lejárt

A Karsai Plast Kft. autóipari és elektronikai műanyag termékek
gyártásával foglalkozó cég tiszaújvárosi telephelyen

RAKTÁRVEZETŐT

keres azonnali munkakezdéssel.

Az új kolléga elsődleges feladata:

  • a raktári folyamatok napi irányítása és folyamatos fejlesztése, adminisztrációja.

Feladatai közé tartozik:

  • az SAP készletnyilvántartás,
  • az anyagmozgások felügyelete,
  • a rendelések előkészítése,
  • be– és kiszállítások szervezése,
  • leltározások megszervezése és lebonyolítása,
  • beosztottak irányítása, ellenőrzése,
  • munkája során kapcsolatot tart a társosztályokkal,
  • közvetlenül  4 főt irányít.

Ön az ideális jelölt, ha

  • legalább középfokú logisztikai szakmai végzettséggel (felsőfokú végzettség előnyt jelent),
  • hasonló munkakörben, min. 3 év releváns vezetői tapasztalattal rendelkezik.

Sikeres pályázónkat

  • nagy munkabírás, folyamat és rendszerszemléletű gondolkodás, kiváló szervező, problémamegoldó és stressztűrő képesség jellemzi.

A pozíció betöltéséhez az angol nyelvtudás előny, az SAP ismerete nélkülözhetetlen.

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő