www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 229 napja lejárt

Beorol vezető kéziszerszám gyártó és forgalmazó vállalkozás Délkelet Európában, több mint 18 éves piaci jelenléttel állandó növekedéssel és bővüléssel. Odaadó munkatársaink és a termékpaletta folyamatos szélesítésének köszönhetően sikerült vezető pozíciót elérnünk Délkelet Európa piacán. Leányvállalataink jelen vannak Bosznia és Hercegovinában, Magyarországon, Macedóniában, Montenegróban és az Egyesült Arab Emirátusokban. Közel Kelettől Dél Amerikáig több mint 50 országba szállítjuk termékeinket. Büszkék vagyunk az elért sikereinkre és ezzel összhangban új lelkes munkatársakat keresünk a további bővülés érdekében.

A magyarországi tevékenységünk bővülése miatt új alkalmazottakat keresünk. Ha érdekelt az állandó tanulásra és szakképzésre, kemény munkára, a partnerekkel való foglalkozásra - akkor jelentkezzen a következő állásra:

Kötelező feltételek a jelentkezőknek:

  • Érettségi (felsőfokú végzettség előny)
  • MS Office kitűnő ismerete (különlegesen Excel)
  • Munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • Tapasztalat raktárvezetés és logisztika területén
  • Szerb nyelv ismerete előny
  • Pontosság, precizitás, agilitás, túlórára való hajlandóság
  • Jó szervezőkészség

Munkafeladatok leírása:

  • Professzionális kommunikáció a munkatársakkal
  • Áru bevételének, raktározásának, kiadásának megszervezése
  • Anyagi felelősség vállalás a raktárkészletért
  • Raktár és a raktári dolgozók szervezése, felügyelete és ellenőrzése
  • Az áru mennyiségi és minőségi felügyelete és ellenőrzése
  • Raktári jelentések készítése
  • Raktárral kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • A raktári árukészlet ellenőrzése, nyomonkövetése és adminisztrálása
  • Felelősség a saját eszközök rendeltetésszerű használatáért
  • Kimutatások készítése
  • Gondoskodik a raktárról és a raktári folyamatok rendeltetésszerűségéről

Ha megfelel a fent leírtaknak és szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, küldje  el a fényképes önéletrajzát elektronikus úton.

Csak a megfelelő jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot, akit nem hívunk azoknak ezúton szeretnénk megköszönni hogy elküldték a jeletkezésüket.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő