www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 502 napja lejárt

A Beorol HU Kft. - sikeresen működő nemzetközi cég a festékipari kellékanyagok és szerszámok gyártása, importja és forgalmazása területén. Termékeink minőségének köszönhetően ma már egész Dél-Kelet Európa területén működünk, valamint kiszolgálunkj olyan országokat is, mint: Belgium, Irország, Horvátország, Lengyelország, Hollandia, Izrael, Ausztria.  Magyarországon több, mint két éve vagyunk jelen a leányvállalatunkkal. Szakmai csapatunk bővítéséhez az alábbi pozícióra keresünk munkatársat
A magyarországi tevékenységünk bővülése miatt új alkalmazottakat keresünk.

munkakörbe

Elvárásaink:

  • Minimum Középfokú végzettség
  • Számítógépes programok kezelése - logisztikai programok
  • MS Office ismerete (elsősorban Excel)
  • Munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • Tapasztalat raktárvezetés és logisztika területén
  • Pontosság, precizitás, agilitás, túlórára való hajlandóság
  • Jó szervezőkészség

Előny a pályázónál:

  • Szerb nyelv ismerete

Munkafeladatok leírása:

  • Áru átvételének, raktározásának, kiadásának megszervezése
  • Anyagi felelősség vállalása a raktárkészletért
  • Raktár és a raktári dolgozók szervezése, felügyelete és ellenőrzése
  • Az áru mennyiségi és minőségi felügyelete és ellenőrzése
  • Raktári jelentések készítése
  • Raktárral kapcsolatos adminisztráció elvégzése a Cég előírásai szerint
  • A raktári árukészlet ellenőrzése, nyomonkövetése és adminisztrálása
  • Felelősség a saját eszközök rendeltetésszerű használatáért
  • Kimutatások készítése

Amennyiben  megfelel a fent leírtaknak és szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, küldje  el a fényképes önéletrajzát elektronikus úton.

Helyek Budapest (Budapest, XVIII. kerület, Magyarország)
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Minimum bruttó fizetés 325000
Elvárt nyelvtudás Magyar