www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 508 napja lejárt

Számítástechnikai eszközök kereskedelmével foglalkozó nemzetközi céghez keresünk

raktárvezetőt

Feladatok:

·         Raktár és készletgazdálkodás irányítása,

·         Bevételezés, árukiadás,

·         Riportok készítése,

·         Leltár megszervezése, levezetése, kiértékelése,

·         Fizikai feladatok: rakodás, anyagmozgatás, áruátvétel, árukiadás

Elvárások:

·         Középfokú végzettség,

·         Minimum 3-5 év tapasztalat,

·         Felhasználói ismeretek (MS Office),

·         B kategóriás jogosítvány,

·         Targoncavezetői jogosítvány,

·         Erkölcsi bizonyítvány,

·         Alap szintű angol nyelvismeret előnyt jelent,

·         SAP és logisztikai ismeret előny,

·         Stressztűrő képesség.

Amit kínálunk:

·         Versenyképes fizetés

·         Stabil munkahely.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és a választott munkavégzés helyének megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő