www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 539 napja lejárt

Az AgriMotor Kft. fehérgyarmati telephelyére felvételre keres 1 főt ,

raktárvezető

munkakörbe, azonnali belépéssel.

Cégünk fő profilja villanymotorok, és elektromos készülékek gyártása.

Feladata:

beosztottak koordinálása, irányítása mellett:

  • a cég termeléséhez szükséges anyagok kiadása, bevételezése,
  • a készletek számítógépen történő nyilvántartása,
  • anyagmozgatás.

Feltételek:

  • minimum 3 év hasonló területen szerzett gyakorlat középfokú végzettség
  • raktározás, anyagmozgatás területén szerzett gyakorlat
  • számítógépes ismeretek
  • targoncavezetői jogosítvány

Jelentkezni lehet  írásban, részletes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő