www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 281 napja lejárt

 Cégünk dinamikusan fejlődő papír-írószer kiskereskedelmi hálózat.

Törökbálinton (Torbágy u. 18.)

működő Központi raktárunkba keresünk munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • a raktár biztonságos üzemeltetésének és a raktárrend fenntartásának biztosítása
  • a raktár napi operatív vezetése (árubeérkezési és kiszállítási oldalon), az árukészlet kezelése
  • SAP logisztikai modul működtetése
  • irodai adminisztráció (nyilvántartások számítógépes kezelése)
  • közvetlen irányítása  alá tartozó kollégák (6-8 fő) munkájának irányítása, ellenőrzése
  • leltár előkészítése, készlet ellenőrzések lebonyolítása

Elvárásaink:

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • együttműködési készség, határozottság, önállóság
  • nagyfokú precizitás, pontosság, rendszeretet
  • folyamatos fejlesztésre való törekvés
  • jó kommunikációs, szervező- és problémamegoldó készség
  • kiváló numerikus készség
  • megbízhatóság, mobilitás

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat, gyakorlat
  • szakirányú végzettség
  • vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete
  • raktár-irányítási rendszer ismerete
  • targonca vezetői engedély
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • önálló és csapatorientált munkavégzés
  • hosszútávú, stabil munkahely
  • jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye:  Törökbálint

Fényképes, telefonszámmal és e-mail címmel ellátott önéletrajzát e-mailben a lenti címre várjuk.

A „Tárgy” mezőbe kérjük beírni: „RAKTÁRVEZETŐ”

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő