www.cvonline.hu

Raktárvezető

  • A hirdetés 552 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömax áruházakat nyit.
A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Újonnan nyíló pécsi áruházunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Raktárvezetőként felelősséget vállalsz a teljes árukészletért és raktározásért;- az áru beérkezéséért, és kiadásáért, valamint a raktári rend és tisztaság betartásáért. Vevőorientált jelentkezőket várunk, akik pontos precíz munkavégzés mellett fizikailag is terhelhetőek.

További feladataid:

  • Kisebb csapat irányítása
  • Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése német nyelven
  • Mennyiségi és minőségi áruátvétel
  • Árumozgatás, targoncázás
  • Komissiózás

Amit elvárunk:

  • Kiváló német nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat
  • Raktározási és árukészlet gazdálkodási tapasztalat min. 2 év
  • Targoncavezetői jogosítvány (vezető állásos, és gyalog kíséretű)
  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés,
  • Gyors, precíz munkavégzés, állóképesség,
  • Rugalmasság
  • Kiváló fizikai erőnlét

Amit kínálunk:

  • Kiváló kereseti lehetőség
  • Intenzív betanulás
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Biztos nemzetközi háttér
  • Kiszámítható, folyamatos munkarend túlórák nélkül

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küldd el fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzodat a betölteni kívánt pozíció megjelölésével e-mailen az alábbi email címre. (A tárgyban: „Pécs-raktárvezető” megjelölést kérünk.)

Köszönjük érdeklődésed!

Helyek Baranya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német