www.cvonline.hu

Raktárvezető

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1018405

Nagy hagyományokkal és stabil megrendelői háttérrel rendelkező termelő partnervállalatunk raktárába keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat.
Feladatok:

  • A gyár raktárgazdálkodási munkájának szervezése és irányítása
  • Beérkező, kimenő raktári forgalom koordinálása
  • Késztermékek elhelyezési rendjének, állagmegóvásának és vagyonbiztonságának biztosítása, fenntartása
  • Raktárkészlet nyilvántartása
  • Heti, havi és egyéb elrendelt leltár elvégzése a kiadott leltározási szabályzat szerint
  • A rend- és minőségbiztosítási előírások ellenőrzése

Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Többéves raktárvezetői, készletgazdálkodási tapasztalat
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes, komoly, lojális, dinamikus hozzáállás; büntetlen előélet

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil hátterű, multinacionális vállalat
  • Versenyképes jövedelemcsomag

Előnyök:
  • Raktár gazdálkodási szoftver ismerete
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • Berettyóújfalui vagy környéki lakóhely

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre a pozíció feltüntetésével.

Munkavégzés helye:
  • Berettyóújfalu