www.cvonline.hu

Raktárvezető SZ12

  • A hirdetés 332 napja lejárt

Székesfehérvári autóipari prémium termékeket gyártó cég megbízásából keresünk Raktárvezető munkatársat.

Pozíció azonosító: rkv
Kategória:
 Beszerzés / Logisztika
Munkavégzés helye:
 Fejér megye

Feladatok

  • Raktárbázis vezetése, a raktári dolgozók munkavállalók szakmai irányítása;
  • Komplex raktári és árukezelési folyamatok irányítása, tervezése;
  • Működési szabályok betartása és betartatása;
  • Éves leltárak előkészítésében, megszervezésében lebonyolításában való aktív részvétel;
  • Raktári működéshez kapcsolódó raktárvezetői adminisztrációs feladatok ellátása és azok irányítása;
  • A beérkező áruk szabályos átvétele, tárolása, a kimenő áruk összekészítésének felügyelete és az ezekhez tartozó feladatok koordinálása;
  • A hatékony munkaerő- és munkaidő gazdálkodás biztosítása;
  • Ki- és beszállítások koordinálása, ellenőrzése;
  • A raktári folyamatok optimalizálása, fejlesztése, újítások bevezetése;
  • A logisztikai költségek figyelemmel kísérése, értékelése és optimalizálása.

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi szükséges);
  • Szakmai vezetői gyakorlat;
  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Jó kommunikációs, szervező- és problémamegoldó készség;
  • Együttműködési készség, határozottság, önállóság.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő