www.cvonline.hu

Raktárvezető (Ref.szám: HM-916)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.08.20.
Hirdetés azonosító: 929152

Feladatok:

  • A belső logisztika és a hozzá tartozó raktár vezetői feladatainak ellátása
  • Raktár teljesítményének javítása (átfutási idő, készletpontosság)
  • Biztonsági szabályok betartatása, általános rend fenntartása (5S)
  • Az anyagkészletek folyamatos felügyelete, karbantartása
  • Gyártási igények szerinti műszakszervezés
  • Irányítása alá tartozó munkavállalók folyamatos értékelése

Elvárások:

  • Felső-, vagy középfokú logisztikai végzettség
  • Min. 3 éves gyakorlati tapasztalat hasonló munkakörben
  • Lean alapelvek, valamint termelésirányító-rendszer ismeretek
  • Határozott fellépés
  • Kiváló szervezőkészség
  • Terhelhetőség
  • Célorientált munkavégzés, komplex gondolkodás

Előny:

  • SAP ismeretek
  • Nyelvtudás (angol/német) előny

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés!

A munkavégzés helye:

Fejér megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-916-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Fejér
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő