www.cvonline.hu

Raktárvezető (Ref.1039)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.07.29.
Hirdetés azonosító: 935613
lejárt

Autóipari, elektronikai termékek gyártásával foglalkozó Megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktárvezető

(Ref.1039)

Megbízónk több évtizedes tapasztalattal rendelkezik autóipari beszállítói területen, Somogy megyei székhellyel, csendes, nyugodt környezetben, 150 fős foglalkoztatott létszámmal.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a cég beszállítóival és az anyavállalattal egyaránt (szóban, írásban)
  • Beszerzések lebonyolítása
  • Bevételezés, dokumentálás
  • Szoros együttműködés a raktár és szállítmányozásért felelős szakterülettel

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség, előnyösen logisztikai végzettség és vagy/tapasztalat
  • Logisztikai ismeretek
  • Német nyelv használata szóban és írásban, minimum erős alapszinten
  • MS Office magabiztos ismerete

Amit leendő munkaadója kínál:

  • Stabil, osztrák vállalati háttér
  • Kiemelten családias és befogadó céges kultúra
  • Német és angol nyelv egyéni fejlesztése
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, Cafeteria juttatások
  • Bejárás támogatás 20-30 km-es vonzáskörzetből

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el pályázati anyagát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu