www.cvonline.hu

Raktárvezető (Pest megye)

  • A hirdetés 564 napja lejárt

Pest megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Raktárvezető munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • A raktári dolgozók operatív vezetése, munkájának összehangolása
  • Az üzemi logisztika folyamatos fejlesztése
  • Raktárosok létszámának és munkarendjének folyamatos szervezése, összehangolása
  • A termelési terv alapján az üzemi logisztikát érintő változások előrejelzése, akciótervek kidolgozása
  • Dolgozók teljesítményértékelése
  • Napi operatív problémák megoldása, folyamatos fejlesztés
  • Napi- és éves leltározási tevékenység megszervezése, koordinálása, fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan logisztikai, gazdasági)
  • Termelő vállalatnál szerzett legalább 5 éves raktárvezetői tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszerismeret
  • MS Office ismerete - MS Excel magas szintű ismerete
  • Erősen analitikus
  • Jó kommunikációs képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő