www.cvonline.hu

Raktárvezető / Logisztikai vezető

  • A hirdetés 589 napja lejárt

Komárom-Esztergom Megye nyugati részén, az M1 autópálya mentén lévő multinacionális termelő társaság fejlődésének biztosítása érdekében, fiatalos csapatába azonnali belépéssel keresünk;

 Raktárvezetőt / Logisztikai vezetőt

Feladatok:

  • A belső logisztika és a hozzá tartozó raktár vezetői feladatainak ellátása
  • Ki-és beérkező szállítmányok hatékony ütemezése
  • Árumozgatás szervezése, több száz cikk mozgatása
  • Komissiózás
  • Barcode-szkenneléses rendszer kezelése, rendben tartása, optimalizálása
  • Raktározás rendjének biztosítása
  • Raktári teljesítményének javítása (átfutási idő, készletpontosság, helykihasználás)
  • Munkabiztonsági szabályok betartatása, általános rend fenntartása (5S)
  • Az anyagkészletek folyamatos felügyelete, karbantartása
  • Gyártási igények szerinti műszakszervezés
  • A raktárban dolgozó alkalmazottak (20 fő) munkájának koordinálása, irányítása, ellenőrzése, értékelése
  • Szoros együttműködés a termeléssel, a diszpozícióval (gyártástervezés), a beszerzéssel és az értékesítéssel egyaránt

Elvárások:

  • Többéves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Közép- vagy felsőfokú logisztikai végzettség előnyt jelent
  • Lean alapelv és termelés-/vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó készség
  • Kiemelkedő vezetői, motivációs készségek, magas felelősségvállalási szint
  • Magas szociális kompetencia és csapatjátékos jellem
  • Határozott fellépés, elkötelezettség, megbízhatóság, rugalmasság
  • Magabiztos MS-Office használat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és Cafeteria
  • Stabil munkahely
  • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség és kihívásokkal teli munkakör
  • Változatos feladatok és projektek

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát motivációs levéllel a lenti email címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német