www.cvonline.hu

RAKTÁRVEZETŐ - késztermék raktár

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 859786

Link megjelenítéseimages/editor/1364472076.jpg" border="0" />

 Megbízónk világszerte ismert globális konszern több ezer fős magyarországi gyára, amely a legkorszerűbb technológiákat alkalmazva vezető márkájú tartós fogyasztási cikkeket gyárt. Piacvezető pozíciójának megerősítése és a piaci igényeket lefedő termelés bővítése a raktározási szervezet megerősítését igényli, ezért megbízásából elkötelezett vezető szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK
- A késztermék raktározási folyamatok tervezése és irányítása
- A két műszakos munkarendben dolgozó raktár működésének szervezése
- A raktári feladatok zökkenőmentes végrehajtása: a gyártásból kikerülő késztermékek fogadása, betárolása, a készárú előkészítése kiszállításra, kommisiózás, szállítóeszközre rakodás, belső anyagmozgatás, raktári adminisztráció az SAP rendszerben
- A mintegy 100 fős raktári szervezet irányítása, a közvetlen beosztottak vezetése (műszakvezetők, csoportvezetők), támogatása
- A felmerülő operatív problémák megoldása
- A munkatársak kiválasztása, teljesítményük értékelése, motivációs rendszer működtetése
- Hatékony együttműködés a társosztályokkal (termelés, értkesítés, logisztika)
- Felmerülő problémák kezelése, megoldása
- Raktározási tevékenység kulcsmutatóinak értékelése, javítása

KÖVETELMÉNYEK
- Egyetemi, főiskolai diploma, logisztikai, raktárgazdálkodási szakirány
Angol nyelvtudás, stabil, kommunikációképes szint
Raktárkezelésben (autóipar, elektronika, tömegcikk gyártás) szerzett több éves
  tapasztalat
- Vezetési tapasztalat
- Számítógépes ismeretek (MS-Office), SAP ismeret
- Dinamikus munkafelfogás, nagy munkabírás, terhelhetőség

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Vonzó alapfizetés, teljesítmény prémium, cégautó, jelentős béren felüli juttatások
- Fejlődési és karrierlehetőség egy világszinten piacvezető globális csoport vállalatánál

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Kelet-Pest Megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése