www.cvonline.hu

Raktárvezető [HN-WTL02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.10.07.
Hirdetés azonosító: 971552

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legnagyobb gyártó cége, mely több kontinensen, több tíz gyártóegységgel van jelen a piacon és meghatározó szereplője a magyar gazdaságnak is. Dinamikus fejlődésük és egy új technológia bevezetése miatt keresünk most új munkatársat Raktárvezetői pozícióba.

Feladatok

- Minőségügyi, környezetvédelmi és biztonsági előírások fenntartása
- Targoncavezetők munkájának koordinálása, megszervezése
- Leltár ellenőrzése
- Minőségügyi csapattal való együttműködés
- Biztonsági előírások betarttatása
- Kimenő és bejövő szállítmányok ellenőrzése
- Aktív részvétel a vállalat TPM és 5S folyamataiban

Elvárások

- Főiskolai vagy egyetemi diploma
- Minimum két éves csoportvezetői tapasztalat logisztika területén
- Folyékony angol nyelvtudás
- SAP vállalati információs rendszer ismerete

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Gyártás / Termelés
Régió