www.cvonline.hu

Raktárvezető helyettes

  • A hirdetés 1238 napja lejárt

 Az il Bacio di Stile luxus üzletházban a világ vezető luxus cégei mutatják meg kínálatukat, több mint 5.000 négyzetméteren, hat szinten. Az épület földszintjén stílusos modern kávézó, szintenként 8-10 üzlethelység, a legfelső szinten csodálatos panorámával rendelkező étterem és bár nyújt felejthetetlen élményt az ide látogatóknak. Olyan üzletház, ahol a termékek, és a kimagasló szerviz elegye varázsolja ünnepé a vásárlást.

Az Andrássy út szívében nyíló exkluzív, luxus üzletházunkba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok és felelősség:

  • Raktárvezető munkájának támogatása, szoros együttműködés kialakítása,
  • Áruérkeztetéssel és raktározással kapcsolatos folyamatok irányítása, folyamatos nyomon követése,
  • Raktárosok munkájának irányítása a raktárvezető felügyelete mellett,
  • Raktár optimalizálásának elősegítése, folyamatok menedzselése,
  • Eszközleltár,
  • Áru és anyagmozgatás irányítása, felügyelete,
  • A raktárkészlet nyilvántartása, pontosság biztosítása,
  • Belföldi és nemzetközi szállítmányok érkeztetése,
  • Logisztikai feladatok ellátása,
  • Felmerülő ad hoc jellegű problémák kezelése,
  • Adminisztratív feladatok ellátása,
  • Egyéb, a raktárvezető által kiadott feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Hasonló pozícióban szerzett 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Logisztika, raktározás területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Eszközleltárral kapcsolatos szakmai tapasztalat,
  • SAP rendszer (WM modul) felhasználói szintű ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • Vonalkód rendszerek használatában szerzett gyakorlat,
  • Leltározási ismeretek és tapasztalatok,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés,
  • Kiváló problémamegoldó és szervezői készség,
  • Agilis, dinamikus személyiség.

Amit ajánlunk:

  • Kiemelten igényes, luxus környezet és szemléletmód,
  • Kiváló légkör egy fiatalos, lendületes, nemzetközi csapatban,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Versenyképes jövedelem.

Előnyt jelent:

  • Kereskedelemben (áruházban, luxusáruházban) szerzett tapasztalat.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, a lenti linken várjuk jelentkezésedet!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő