www.cvonline.hu

Raktárvezető helyettes - Győr (Referenciaszám: OE-1366)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2015.12.10.
Hirdetés azonosító: 994670

Feladatok:

  • Beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban — raktárrend kialakítása és fenntartása
  • Az áruátvételben és az árukiadásban való részvétel
  • A raktári dolgózók irányítása
  • Kapcsolattartás a különböző osztályok szaktanácsadóival
  • Házhoz szállítás összekészítése és kiadása, kiszállítás, kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Eladótér áruval való feltöltése, együttműködés a szaktanácsadókkal
  • Elektromos gyalogkíséretű targonca kezelése;kartonpréselés
  • A termék raktáron történő kiadásakor a vásárlók barátságos üdvözlése, a vásárlók számára segítségnyújtás, termék bepakolása a gépjárműbe
  • Leltározás

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Min. 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Gyalogkíséretű targoncára szóló gépkezelői jogosítvány
  • OKJ-s targoncavezetői szakképesítés
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tanulni vágyás

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali munkába állási lehetőség
  • Modern, multinacionális környezet
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Egy műszakos munkarend

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri partnercége részére keres főállású munkatársat raktárvezető helyettes munkakörre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése-email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1366-os referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a 06 20 331 18 01-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben a Corvin utca 12-es szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Győr
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő