www.cvonline.hu

Raktárvezető (Hajdú-Bihar Megye) (INTS/4/7)

  • A hirdetés 750 napja lejárt

Hajdú-Bihar megyei multinacionális partnercégünk számára keresünk preferáltan termelőcégnél szerzett tapasztalattal rendelkező raktárvezetőt.

Feladatok:

  • A vállalat raktári folyamatainak irányítása és ellenőrzése
  • A raktári részleg munkájának költséghatékony összehangolása a megfelelő kiszolgálási színvonal biztosítása mellett
  • A termékek és a csomagolóanyagok biztosításának és raktári elhelyezésének megszervezése
  • Logisztikai adatelemzés elvégzése, hatékonysági mutatók értékelése
  • A vagyonvédelmi, illetve munka- és tűzvédelmi tevékenységek koordinálása
  • A raktár karbantartási tevékenységének koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 év raktáros, preferáltan vezetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Legalább erős középfokú angol nyelvtudás
  • SAP ismerete előnyt jelent
  • Targoncavezetői jogosítvány előny

Amit kínálunk:

  • Multinacionális innovatív munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő