www.cvonline.hu

Raktárvezető - Győr (Referenciaszám: OE-1182)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2015.05.09.
Hirdetés azonosító: 926963

A Man at Work Kft. elektronikai termékek forgalmazásával foglalkozó multinacionális partnercége számára keres raktárvezető munkatársat.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Min. 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Gyalogkíséretű targoncára szóló gépkezelői jogosítvány
  • OKJ-s targoncavezetői szakképesítés
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tanulni vágyás

Előny:

  •          Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  •          Logisztikai végzettség

Feladatok:

  •          Beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban — raktárrend kialakítása és fenntartása
  •          Az áruátvételben és az árukiadásban való részvétel
  •          A raktári dolgozók irányítása
  •          Kapcsolattartás a különböző osztályok szaktanácsadóival
  •          Házhoz szállítás összekészítése és kiadása, kiszállítás, kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  •          Eladótér áruval való feltöltése, együttműködés a szaktanácsadókkal
  •          Elektromos gyalogkíséretű targonca kezelése;kartonpréselés
  •          A termék raktáron történő kiadásakor a vásárlók barátságos üdvözlése, a vásárlók számára segítségnyújtás, termék bepakolása a gépjárműbe
  •          Leltározás

A munkáltató ajánlata:

  •          Azonnali munkába állási lehetőség
  •          Versenyképes bérezés
  •          Teljes munkaidő munkaviszony
  •          Modern, multinacionális környezet

Munkavégzés helye: Győr

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1183-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet a 36 20 331 18 01-es telefonszámon, valamint személyesen a Corvin utca 12-es szám alatt.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő