Megbízható gyógyszeripari partnerünk részére keresünk munkatársat

RAKTÁRVEZETŐ (GYÓGYSZERIPARI TERÜLET)
(HF 11-7823)

pozícióba.

Feladatok

  • A késztermékraktár munkájának szervezése, irányítása, felügyelete,
  • A raktárba érkező késztermékek átvétele, annak dokumentálása az anyaggazdálkodási rendszerbe,
  • A raktárból történő kiszállítások szervezése, irányítása, felügyelete és dokumentálása,
  • A raktári folyamatok optimalizálása,
  • A raktári rend folyamatos fenntartása,
  • Az egyéb raktárak (kiindulási anyagok raktára, nyomtatott csomagolóanyag raktár) munkájának szakmai felügyelete, szervezése, az ott folyó dokumentációs tevékenységek ellenőrzése,
  • A GMP, munka-, tűz- és balesetvédelmi szabályok betartása,
  • Kapcsolattartás a társegységekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Raktározási vagy logisztikai tapasztalat gyógyszeripar területén,
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Kelet-Pest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát,  küldje a „HF 11-7823”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével  az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda