www.cvonline.hu

Raktárvezető - Gyógyszeripar [ST-HLVÜ01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.03.01.
Jelentkezési határidő: 2014.06.28.
Hirdetés azonosító: 744024

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő nemzetközi hátterő piacvezető gyógyszergyár. A gyártóegységtől távolabb lévő raktárbázis irányítására keresünk most magabiztos logisztikai tudással és tapasztalattal rendelkező Raktárvezetőt.

Feladatok

- A plazmakezelő központ feladatainak határidőre történő végrehajtása a termelés alapanyaggal történő folyamatos kiszolgálása az előírt termelési program szerint
- A munkaprogramok összeállítása, munkafeltételek biztosítása a beérkező alapanyag megfelelő időben történő átvétele a termelés ellátottság érdekében
- Az üzem működésének szakmai irányítása, napi ellenőrzése
- Az üzem technikai, anyagi eszközeinek takarékos felhasználása és hatékony üzemeltetése
- A részleg üzemi dokumentációinak rutinszerű ellenőrzése
- A területen lévő gépek, berendezések üzemképes állapotának biztosítása, a szükséges műszaki intézkedések során a szerviz céggel történő együttműködés
- Változtatási, validálási és/vagy kvalifikálási igények jelzése, azok eredményeinek ellenőrzése és a kiértékelésekben való hatékony részvétel
- Részvétel az irányítása alá tartozó terület műveleti utasításainak, összegző protokolljainak és egyéb dokumentumok elkészítésében, folyamatos aktualizálásában.
- A tevékenység során felmerülő eltérések jelentése, azok okainak kivizsgálása, hatékony javító és megelőző intézkedések megfogalmazása és azok megvalósítása
- Az alkalmazott műveletek folyamatos javítása, a gazdaságosabb, hatékonyabb munkavégzés érdekében
- Javaslattétel új beruházásokra, a megvalósításban aktív részvétel, kezelési utasítás elkészítése, a működtetés betanítása
- Zökkenőmentes munkavégzés érdekében társosztályokkal, partner cégekkel történő kapcsolattartás
- Az irányítása alá tartozó terület termelési adatainak naprakész regisztrálása, elemzések elkészítése, adatszolgáltatás
- Az irányítása alá tartozó területre belépő új dolgozók szakmai oktatása, az oktatások eredményességének ellenőrzése
- A GMP és szakmai ismeretek rendszeres elsajátítása és oktatása a részleg dolgozóinak
- A területet érintő, a munkavégzéshez szükséges SOP-k elkészítése, azok folyamatos revíziója, az oktatások elvégzése, a tudás elsajátításának ellenőrzése
- A területén dolgozó munkatársak szakmai továbbképzésének tervezése, irányítása
- A részlegben használt, tárolt berendezések, anyagok, védőeszközök leltárának vezetése, ellenőrzése

Elvárások

- Főiskolai vagy egyetemi szintű végzettség (logisztikus)
- Magas szintű raktári folyamat ismeretek
- Mélyhűtött termékek raktározásában szerzett gyakorlat
- Legalább 3-5 éves raktárvezetői tapasztalat lehetőleg a gyógyszer, vagy élelmiszeriparból
- Aktív angol nyelvtudás
- Informatikai ismeretek
- Analitikus gondolkodás
- Kiváló szervező és rendszerező képesség
- Vezető készségek
- Gyors és hatékony döntéshozási képesség

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió