www.cvonline.hu

Raktárvezető - EUDC

  • A hirdetés 475 napja lejárt

 A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Európai elosztó központ vezetése
  • Operátori munkafolyamatok tervezése és irányítása, oktatások tartása
  • Irodai adminisztrációs feladatok és azok irányítása (rendelések betöltése, számlázás)
  • Bejövő és kimenő szállítmányok fuvarszervezésének irányítása
  • Raktárkészlet nyilvántartás, leltárirányítás
  • 5S rendszer és LEAN működtetése a raktári folyamatokban
  • KPI riportok készítése (napi/heti/havi)
  • Kapcsolattartás: Európai Supply Chain és Európai Pénzügyi osztállyal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, vezetői tapasztalat
  • Logisztikai és raktárvezetői gyakorlat, export tapasztalat előnyt jelent
  • Kitűnő számolási készség, pontosság, részletekre való figyelés képessége
  • Jó adminisztrációs készség
  • Angol nyelv középszintű ismerete szóban és írásban
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret (Excel haladó szintű ismerete előnyt jelent)
  • ERP rendszerek ismerete előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Csapatszellem
  • Lelkes, segítőkész és rugalmas hozzáállás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Motivált, támogató csapat és vállalati légkör.

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy jelentkezzen online. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol nyelven!

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Humánpolitikai Osztály

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol