www.cvonline.hu

Raktárvezető és Anyagellátásért Felelős Munkatárs

  • A hirdetés 1018 napja lejárt

Keresünk:

A Hestra Hungary Kft. bővülő csapatában keresünk most hosszú távra, igényesen dolgozó, gyakorlattal rendelkező

Raktárvezető és Anyagellátásért Felelős

Munkatársat

az alábbi pozícióba:

Az állásról:

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Irányítja, felügyeli, ellenőrzi és adminisztrálja a műszakjában beérkező és kimenő szállítmányok, napi gyártás gépi, ill. kézi rakodását, minőségi-mennyiségi ellenőrzését, átvételét/kiadását, a raktáron belüli kézi, gépi áru-, ill. anyagmozgatást (ki-, betárolás, egyéb raktári mozgatás). Felelős az általa elvégzett/elvégeztetett mozgatások minőségéért, pontosságáért, adminisztrációjáért, a készletpontosságért;
  • Felelős a rábízott munkaerő tevékenységének koordinálásáért, idejük hatékony kihasználtságáért, beleértve a szabadságot, hiányzást, teljesítményértékelést, fegyelmet;
  • Részt vesz a leltározási folyamatban.
  • A bejövő rendelések anyagigényének felülvizsgálata és hiányok megrendelése
  • A raktárkészlet rendszernek karbantartása, a raktár munkatársainak beadásainak esetleges felülvizsgálata, és havi szinten egy leltár és készlet megállapítása (melyet a rendszer generál)
  • A svéd partner munkatársaival, az anyagszükséglettel kapcsolatosan és más kérdések tisztázása (angolul)
  • Átlagosan havi kiszállítások esetén a megadott áru anyagfelhasználásának megállapítása (a raktárkészlet rendszer segítségével), leadása és leszámlázása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Precizitás, terhelhetőség, csapatmunka
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Angol középszintű nyelvtudás
  • MS Office (főleg Excel) felhasználói ismeret
  • Magyar állampolgársággal és Magyar országon bejegyzett lakcímmel rendelkező jelentkezők

Amit a Megbízónk kínál:

  • Betanulási idő 3 hónap
  • 500m2 alapterületű, magas, jól felszerelt raktár.
  • Versenyképes bérezés, szakmai kihívás várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Rakamaz város Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében

A cégről:

A Hestra Hungary Kft. 2011-ben alakult síkesztyű gyártására Rakamazon, ahol ezt megelőzően ilyen tevékenységet nem folytattak, vagyis a vállalkozás új termelési kultúrát teremtett a keleti régióban. A Kft. a magyar Union Trade Kft. és a svéd Hestra-Handsken AG tulajdonában áll.

A vállalkozás profilját különböző típusú Alpin és Cross country síkesztyű és sí-bélések gyártása adja, de ezen kívül a technikai kesztyűk gyártásának képességét is tovább kiépíti, így a Racing (versenyzői), Gore-Tex rendszerű, nagy bonyolultságú, nagy biztonságot nyújtó munkavédelmi kesztyűkkel.

A jelenlegi létszámmal mintegy 140.000 pár kesztyű gyártása valósul meg éves szinten, a cél azonban évi 200-250.000 pár kesztyű jelenleg több mint 100 különböző modellből.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő