www.cvonline.hu

Raktárvezető - Debrecen

  • A hirdetés 190 napja lejárt

 Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömax áruházakat nyit. A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Újonnan nyíló debreceni áruházunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktárvezető

Raktárvezetőként felelősséget vállalsz az áru kiadásáért és bevételezéséért, a komplett raktározásért, reklamációk feldolgozásáért, raktári rendért és a tisztaságért. Fontos, hogy a betanulási idő alatt (2-3 hónap) legyél rugalmas, mivel országszerte több áruházunk működésébe is betekintést fogsz nyerni!

További feladataid:

  • Mennyiségi és minőségi áruátvétel
  • 4 fős csapat irányítása
  • Komissiózás
  • Árumozgatás (egységcsomagok szállítóeszközre rakodása)
  • Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése német nyelven

Amit elvárunk:

  • Kiváló német nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat
  • Raktározási és árukészlet gazdálkodási tapasztalat, min. 2 év
  • Targoncavezetői jogosítvány (vezetőállásos és gyalogkíséretű)
  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés,
  • Gyors, precíz munkavégzés, állóképesség,
  • Rugalmasság
  • Kiváló fizikai erőnlét

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör, nemzetközi háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Kiváló kereseti lehetőség

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küldd el fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzodat a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre. (A tárgyban: „DEBRECEN-raktárvezető” megjelölést kérünk.)

Köszönjük érdeklődésed!

Helyek Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német