www.cvonline.hu

Raktárvezető (Békéscsaba)

  • A hirdetés 117 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Raktárvezető

Helység
Békéscsaba
Terület
Beruházás, beszerzés, készletgazdálkodás
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • szervezi, koordinálja és ellenőrzi a JBI telephelyén a raktározási tevékenységet, gondoskodik a beszerzett anyagok, eszközök szabályszerű átvételéről, raktározásáról
  • végzi az anyagmozgási bizonylatok előállítását, aláírását, ellenőrzi azok kiállításának valódiságát, a tartalmi, formai előírásait
  • részt vesz az anyagtervezésben, a szükségletek megállapításában, a felhasználó egységekkel történő egyeztetésben
  • rendszeres önrovancsolást végez, előkészíti a leltározást, megfelelően felkészül a leltározás lebonyolítására. A raktári készlet alakulását nyomon követi, elkészíti a hó végi zárással kapcsolatos feladatokat
  • gondoskodik a munkahelyre előírt és a munkavégzéshez szükséges eszközök, gépek, üzemképes állapotáról, munkavállalók munka- és védőruhával való ellátásáról, a munkaterületek és rakterületek rendjének biztosításáról, a rakodási és tárolási szabályok betartásáról
  • felelős a raktárak nyitásáért, zárásáért, a készletek hiánytalan megőrzéséért, a kulcsok előírásszerű kezeléséért a vagyonmegőrzés céljából. Gondoskodik a Társasági tulajdon védelméről

A munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi
  • felsőfokú anyaggazdálkodói/raktárgazdálkodói vizsga
  • 3 év raktárvezetési, raktárszervezési gyakorlat

Előnyt jelent

  • MFG/Pro ismeret

2016.10.20.

Bővebb felvilágosítást ad
Juhász Anett Irén 1/516-1742 / 06/17-42
Drávucz Zsuzsa 1/516-1640

Várjuk jelentkezését!

Helyek Békéscsaba
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő