www.cvonline.hu
Raktárvezető-anyaggazdálkodó
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.09.11.
Jelentkezési határidő: 2015.09.17.
Hirdetés azonosító: 963234
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Szigetszentmiklósi, cigarettafilter gyártással foglalkozó nemzetközi szinten elismert Ügyfelünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozíció betöltésére:

RAKTÁRVEZETŐ

Feladatok:
- A vállalati anyagmozgató munkakörök operatív vezetése, munkájának összehangolása
- Az üzemi logisztika folyamatos fejlesztése
- A vevői megrendelések alapján előrejelzések készítése a logisztika és beszerzés számára
- A szervezetében dolgozó munkavállalók teljesítményének monitorozása, mérése és értékelése
- Szoros együttműködés a társszervezetekkel (customer service, termelés, minőségbiztosítás, beszerzés, alkatrész raktár)
- A vállalat napi- és éves leltározási tevékenységének megszervezése, teljes koordinálása, fejlesztése
- Felelős a készletek pontosságáért (fizikai és ERP készletek egyezősége)

Követelmények
Elvárások:
- Meglévő diploma (preferáltan logisztikai, gazdasági)
- Termelő vállalatnál szerzett legalább öt éves raktárvezetői ÉS anyaggazdálkodói tapasztalal
- MS Excel kifejezetten magas szintű ismerete
-Valamilyen integrált vállalatirányítási rendszer alapos ismerete
- MS Office programok ismerete
- Angol nyelvtudás (minimum középfok)
- Erős vezetői készségekkel rendelkezik
- B kategóriás jogosítvány

Amit a cég kínál:
- Versenyképes fizetés
- Utazási hozzájárulás
- Havi étkezési hozzájárulás