www.cvonline.hu

Raktártechnikus-logisztikus

  • A hirdetés 724 napja lejárt

Az AUTONET magyarországi leányvállalata keres az alábbi munkakörbe:

Dunakeszi központba

raktártechnikus-logisztikus

munkatársat.

Feladatok:

  • A központi és telephelyi raktárak működéséhez szükséges WMS, illetve vállalati irányítási rendszer (MS AX) felügyelete, paraméterezése.
  • Logisztikai, raktárkezelési folyamatok optimalizálása, hatékonyságuk fejlesztése, a rendszer teljes körű fejlesztése.
  • Logisztikai, raktárkezelési szabályzatok elkészítése és folyamatos karbantartása.
  • Logisztikai folyamatokhoz, kapcsolódó dokumentáció kidolgozása, aktualizálása, betartatása.
  • Beérkező és kimenő szállítmányok irányítása, ellenőrzése és adminisztrációja.
  • Leltározási folyamat megszervezése, irányítása, felügyelete.
  • Telephelyek közötti logisztikai tevékenységek koordinálása.
  • Logisztikai költségek számítása.
  • Nyitott tranzakciók ellenőrzése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Nagyfokú monotónia- és stressztűrés.
  • Egyéni és csapatmunkában egyaránt jól teljesítő személyiség.

Előny:

  • Logisztikai területen szerzett 3 év tapasztalat.
  • Szakirányú felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér, cafeteria és munkaruha juttatás
  • Teljesítmény alapú jutalékrendszer havi kifizetéssel
  • Munkába járási támogatás
  • Piacon elismert vállalati háttér.
  • Általános munkarend.

Munkavégzés helye:

  • 2120 Dunakeszi, Pallag utca 43.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát az alábbi e-mail címre a bérigény megjelölésével. A tárgyban kérjük tüntesse fel, hogy „Raktártechnikus” munkakörre jelentkezik.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő