www.cvonline.hu

Raktározási munkatárs(Referenciaszám:RV-1039)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.24.
Jelentkezési határidő: 2014.10.02.
Hirdetés azonosító: 852341

Feladatok:

-          a készletek bevételezése, a kijelölt helyre szállítása, azonosítóval és minőségi jellel való ellátása

-          kivételezésnél a kiadandó készlet megkeresése, a rakomány megbontása, a készlet kiadásra való előkészítése

-          raktári állományok számítógépen történő kezelése

-          számlák, forgalmi kimutatások egyeztetése, összesítő kimutatások készítése, információk adása a készletek nagyságáról

-          eladott áruk kiszállítása a vevő részére a vállalt saját teherautójával

Elvárások:

-          középfokú végzettség

-          B kategóriás jogosítvány

-          Targonca vezetői jogosítvány

A munkáltató ajánlata:

-          azonnali munkakezdés

-          munkaidő: 7:00-16:00-ig

A munkavégzés helye:

Budapest,III. kerület

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát,bérigénye megjelölésével! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (raktározási munkatárs) és a pozícióhoz tartozó RV-1039-es referenciaszámot!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő