www.cvonline.hu
Raktározási munkatárs
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2014.09.24.
Hirdetés azonosító: 849926
lejárt

Gépészeti szigetelőanyagok gyártásával foglalkozó megbízónk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Raktárba érkező készletek átvétele, bevételezése és elhelyezése,
  • A raktárban tárolt készletek elrendezése, mozgatása és a tárolóhelyek feltöltése,
  • Anyagmozgató gépek, targoncák kezelése,
  • Megrendelések előkészítése és kiszállítása az ügyfelek részére,
  • Nyilvántartások, dokumentációk készítése, naprakész vezetése,
  • Leltárazás, hiány esetén anyagok rendelése,
  • A raktár rendjének és tisztaságának fenntartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség érettségivel vagy technikummal,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat,
  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Munkaidő: 7:00-16:00

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.