www.cvonline.hu

Raktározási munkatárs - diákmunka

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 979030

Nappali tagozatos aktív vagy passzív diákokat keresünk mátészalkai partnerünk számára raktározási területre Végzős hallgatók és pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:

  • beérkező áru elpakolása
  • raktári folyamatok segítése
  • leltározásban való közreműködés
  • raktári adminisztráció

Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgató jogviszonnyal rendelkező diák, vagy végzős hallgató, vagy pályakezdő
  • precíz, pontos munkavégzés
  • napi 8 órás munka vállalása hétfőtől péntekig (első körben 1 hónap)

Juttatások:
  • szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális vállalatnál
  • azonnali munkakezdés
  • kulturált munkakörnyezet

Előnyök:
  • mátészalkai vagy környéki lakóhely

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott pozíció megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Mátészalka