www.cvonline.hu

RAKTÁROZÁSI MUNKATÁRS (7230)

  • A hirdetés 883 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársakat keresünk - Veresegyházra- az alábbi munkakörbe:

Raktározási munkatárs

Elvárások:
•Microsoft Office felhasználó szintű ismeret
•Önálló problémamegoldó képesség

Feladatok:
•Áruátvétellel kapcsolatos tevékenységek (szállítási okmányok ellenőrzése, vámokmányok ellenőrzése)
•Raktározási feladatok ellátása (bevételezés, kiadás, készletellenőrzés)
•Kiszállítás előkészítése (csomagolás, szállítási megbízások kibocsátása, rakodás)
•Javításba érkező anyagok bevételezése
•Egyéb adminisztrációs teendők

Előny:
•Raktárosi tapasztalat
•Targonca vezetői engedély
•Angol nyelv alapszintű ismerete
•Érettségi

Munkavégzés helye: Veresegyház

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk mielőbbi jelentkezését fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címre.
A tárgyba írja bele: „Raktározási munkatárs- Veresegyháza”

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857