www.cvonline.hu

Raktározási előadó (Szolnok)

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

MÁV-START Zrt.

Helység
Szolnok

Terület
Járműkarbantartás

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • anyagi felelősséggel végzi a hozzá tartozó anyagok, alkatrészek kezelését, nyilvántartását, bevételezését és kiadását
  • gondoskodik a beérkezett anyagok szakszerű elhelyezéséről a kapcsolódó szabályok biztosítása céljából
  • folyamatos fogyású anyagok havi igénylését ütemezi a termelési egységek részére a folyamatos működés céljából
  • előkészíti az alkatrészek selejtezését, bejelenti a feleslegessé vált eszközöket
  • közreműködik a selejtezések lebonyolításában, illetve a rovancsolásokban az elrendelt leltározási folyamatban

A munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi bizonyítvány
  • középfokú szakirányú képzettség (anyaggazdálkodás vagy logisztika vagy raktározás)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • legalább 1 év raktározási területen szerzett szakmai gyakorlat

Amit ajánlunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem, bruttó 161.000 Ft/hó kezdő alapbér
  • béren kívüli juttatás (Cafetéria) éves szinten: bruttó 271.400 Ft + Szép Kártya nettó 92.900 Ft
  • ingyenes vasúti igazolvány Magyarország egész területén

2017.12.22.

Bővebb felvilágosítást ad
Major Krisztina 06-1-511-7519 / 01-75-19
06 30 700 5712

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű