www.cvonline.hu

Raktározási előadó II.

  • A hirdetés 851 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató központ Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A beszállított anyagok előírás szerinti átvétele, tárolási helyének meghatározása, az optimális raktárhely kihasználás és az anyag tulajdonságainak megfelelően.
  • A raktári anyagmozgások naprakész rögzítése a vállalatirányítási rendszerben, a bizonylati fegyelem betartása.
  • Az ügyfelek megrendeléseinek közvetlen vagy kiszállítással történő közvetett kiszolgálásának  biztosítása.
  • Gondoskodik a raktári készletek megóvásáról és a raktározásra vonatkozó szabályok és utasítások betartásáról.
  • A raktári készletből ki nem szolgáltatható igények utasításoknak megfelelő kezelése.
  • A készletek elszámoltatásával kapcsolatos tevékenységben aktív részvétel. (leltározás, önrovancsolás, meglepetésszerű leltározás, stb.)
  • Az ügyfelekkel történő közvetlen kapcsolatok során, a logisztikai szolgáltató ügyfélpolitikája szerint jár el.

Elvárásaink:

  • Középfokú állami iskolai végzettség
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (anyaggazdálkodás, raktározás, logisztika)
  • 3 év szakmai gyakorlat
  • Anyag- és raktározási ismeretek
  • Irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Vasúti ismeretek
  • targoncavezetői képesítés

Egyéb követelmények:

  • határozottság,
  • kreatív, önálló munkavégzés,
  • szervezőkészség,
  • problémamegoldó képesség,
  • proaktivitás,
  • fegyelmezettség,
  • pontosság, precizitás,
  • kommunikációs készség,
  • ügyfélközpontúság

Munkavégzés helye:  Dombóvár (esetenként Pécs)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, jelentkezését - a tárgyban a pozíció megjelölésével - az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Baranya
Tolna
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő