www.cvonline.hu

Raktározási előadó (Budapest)

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Raktározási előadó

Helység
Budapest
Terület
Beruházás, beszerzés, készletgazdálkodás
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • átveszi a raktárba beszállított anyagokat, meghatározza azok tárolási helyét és biztonságos készletezését
  • gondoskodik a raktári készletek megóvásáról, valamint betartja a raktározásra vonatkozó szabályokat és utasításokat
  • rögzíti a raktári anyagmozgásokat a vállalatirányítási rendszerben
  • aktívan részt vesz a készletek elszámoltatásával kapcsolatos tevékenységben

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség (érettségi)
  • középfokú szakirányú képzettség (anyaggazdálkodási, logisztikai, raktározás)
  • 1 év szakmai tapasztalat
  • anyag- és raktározási ismeretek
  • számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • emelőgép kezelő vizsga (OKJ)
  • vezető üléses targonca vezetői engedély (33-24)
  • raktárban szerzett gyakorlat
  • fegyelmezettség, pontosság, precizitás, kommunikációs készség, ügyfélközpontúság

Amit ajánlunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatás (Cafetéria) éves szinten: bruttó 271.400 Ft, nettó 92.900 Ft Szép Kártya vendéglátás alszámlára
  • ingyenes utazási igazolvány Magyarország egész területére

2017.12.12.

Bővebb felvilágosítást ad
Pintér Sára Bíborka 1/511-7116

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű