www.cvonline.hu
Raktáros/Targoncás
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.08.
Jelentkezési határidő: 2016.11.13.
Hirdetés azonosító: 1087697
lejárt

Az EMAG Kft. Üllői raktárába keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Árumozgatás targoncával;
  • A beérkező áruk azonosítása, mennyiségi és minőségi átvétele;
  • A beérkező visszáruk átvétele, minőségi osztályozása;
  • Az áruátvételi okmányok és dokumentumok kezelése, naprakész vezetése.

Elvárások:

  • Érvényes OKJ-s targoncavezetői jogosítvány;
  • Hasonló munkakörben szerzett raktári tapasztalat;
  • Alapfokú számítógépes ismeret.

Előny:

  • Magasemelésű targoncavezetésben gyakorlat.

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Kiemelkedő cafeteria csomag, utazási hozzájárulás.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye : Üllő (Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető, Kőbánya- Kispestről közvetlen buszjáratok);
  • Munkarend: több műszak

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.