Raktáros/összeszerelő munkatárs - Dunaharaszti (Referenciaszám: GyB-859)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2017.06.17.
Hirdetés azonosító: 751277

Feladatok:

  • Rendelések tételeinek összeállítása, dokumentálása
  • Nagytömegű berendezések alkatrészeinek összeválogatása és összeszerelése
  • Termékek csomagolása

Elvárások:

  • Saját gépjármű (bejárás tömegközlekedéssel nem lehetséges, egyénileg kell megoldani)
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó fizikum

Munkaidő:

  • 2 műszak, hétfőtől péntekig napi 8 óra

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás költségtérítése 9,- Ft/km áron
  • Azonnali kezdés
  • Hosszútávú munkalehetőség

A munkavégzés helye: Dunaharaszti, Ipari Park

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dunaharaszti székhelyű légtisztító berendezéseket gyártó Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a megadott e-mail címre!

Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (raktáros/összeszerelő munkatárs) és a pozícióhoz tartozó GyB-859-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/573-0675-ös vagy a 1/210-9045-ös telefonszámok egyikén.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Dunaharaszti
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő