Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Raktárosokat keresünk Hollandiába!

  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Raktáros munkatársakat keresünk
Hollandiába,
a Syncreon dinamikus csapatába!

A Syncreon munkatársaként a raktározás és logisztika új generációját képviselve vezető világmárkák elektronikai termékeivel lesz lehetőséged foglalkozni.

Amiben számítunk Rád:

  • általános raktárosi feladatok ellátása
  • árumozgatás elektromos kézibékával (EPT)
  • áru-összekészítés megrendelés alapján
  • csomagolás, címkézés, áruválogatás
  • kamionok le- és felpakolása
  • munkaterület tisztán tartása

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • azonnal munkába tudsz állni
  • munkádat precízen és körültekintően végzed (a termékek többsége nagyértékű elektronikai eszköz)
  • magabiztosan beszélsz angolul
  • több ügyfelünknél is bevethető vagy
  • van némi raktáros tapasztalatod
  • feltalálod magad nemzetközi környezetben
  • érvényes B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • előny, ha van érvényes erkölcsi bizonyítványod

Amit munkádért cserébe kínálunk és garantálunk:

Az Axell Employment munkatársai mindent megtesznek azért, hogy a terveid szerint alakuljanak a dolgok Hollandiában. Megszervezzük neked a kiutazásod, elintézzük a szállást, és az egészségügyi biztosításodat is elindítjuk.  A kint tartózkodásod alatt magyar nyelvű koordinátorunk segít majd neked az ügyintézésben, de természetesen a magyar iroda munkatársai is elérhetőek maradnak a számodra. Szerintünk minden ember és minden helyzet egyedi és kiemelt figyelmet érdemel, ezért egyedülálló, személyre szabott aftercare-rendszerrel követjük nyomon minden dolgozónk boldogulását.

A kinti munkába járásod természetesen ingyenes, sőt: amikor sofőrként te szállítod kollégáidat, napi 5 eurót fizetünk neked!
Az órabéred mellett műszakpótlékokra, hétvégi és ünnepnapi pótlékra, valamint a 8%-os vakációpénzre is számíthatsz. Mi támogatjuk, hogy barátok, párok, családtagok együtt kezdjenek új életet Hollandiában, sőt: ha ajánlasz nekünk egy hozzád hasonlóan jó munkatársat, Friendship-bónuszunkban is részesülhetsz! Tudj meg még többet a cégről:Link megjelenítése

Ha velünk dolgozol, nincs közvetítői díj, regisztrációs költség, sem semmilyen egyéb, rejtett fizetnivaló!

Kérdésed van? Jelentkeznél? Keress minket bizalommal az alábbi e-mail címen vagy a +36-70-882-9048 -es telefonszámon!

Helyek Hollandia
Külföld
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol