www.cvonline.hu

RAKTÁROSOK

  • A hirdetés 198 napja lejárt

Magyarország egyik magyar tulajdonú piacvezető élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó cégcsoportja a Szadai Ipari Parkba

RAKTÁROSOKAT

keres.

Feladatok:

  • Komissiózás
  • HACCP rendszer pontos szabályok szerinti kezelése

Elvárásaink:

  • Befejezett általános iskolai végzettség
  • Precizitás, terhelhetőség, rugalmasság

Előny:

  • Min. 1 év hasonló területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tejtermékek és húskészítmények áruismerete
  • Azonnali kezdési lehetőség

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Lakhatási támogatás Szadán vagy vonzáskörzetében (albérlet)
  • Munkába járás támogatása (az albérletből)
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezését, fényképes önéletrajzát folyamatosan várjuk.
Munkavégzés helye: Szada (Pest megye)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő