www.cvonline.hu

Raktárosi munkakör

  • A hirdetés 164 napja lejárt

Debreceni székhelyű kéziszerszám forgalmazó cég
raktáros és targonca kezeő

munkatársat keres napi 6-8 órában.

Feladatai:

  • a beérkező áruk átvétele, ellenőrzése, raktározása, szortírozása
  • számlák alapján a termékek összekészítése, csomagolása
  • az áruk elszállításának – futárszolgálat által- koordinálása

Elvárások:

  • targonca kezelői engedély
  • terhelhetőség
  • precízitás

Fényképpel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre szíveskedjen megküldeni.

Helyek Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Részmunkaidő