www.cvonline.hu

Raktárosi munka Üllőn!

  • A hirdetés 624 napja lejárt

RAKTÁROS
(BUD 399)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Beérkező anyagok mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Kézi anyagmozgatás, komissiózás
  • Anyag-forgalom adminisztrációja

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Raktározási feladatokban szerzett tapasztalat: előny
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtani tudunk:

  • Határozott idejű munkaszerződés (3 hónap)
  • Műszakrend: két műszak (délelőtt, délután), napi 8 óra
  • Kiemelkedően magas bérezés, emelt délutáni műszakpótlék (76%)

Egyéb: Munkakezdés: azonnal!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/254 8411 telefonszámon érdeklődhet!

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő