Raktáros/árukiadó munkatárs - Budapest (Referenciaszám: HK-1490)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1056483

Feladatok:

- A raktári betárolás és az árukiadás anyagmozgatási feladataiban közreműködés kézi erővel és emelőgéppel

- A beérkező áruk mennyiségi, illetve minőségi átvétele, az árukiadás előírás szerinti biztosítása, ellenőrzése

- A raktári rend és tisztaság fenntartása.

- A raktárban lévő emelő- és vágóeszközök rendeltetésszerű használata (pl. fűrészgépek kezelése)

- Az emelőgépek gépnaplóinak naprakész vezetése

A munkáltató ajánlata:

- Azonnali kezdés

- Hosszú távú munkalehetőség

- Versenyképes bérezés (alapbér, műszakpótlék, teljesítménybér)

Elvárások:

- Nehézgépkezelő vagy targoncás jogosítvány

Munkaidő:

- 3 műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

- Budapest. 15. kerület

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik budapesti partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HK-1490-es referenciaszámot!

Bővebb információ a 20/394-2362-es vagy a 1/210-9045-ös számon kérhető.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő