www.cvonline.hu

Raktáros/anyagmozgató

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 961489

Csepeli partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Raktárosi feladatok ellátása,
  • Beérkező áru átvétele,
  • Alapanyagok biztosítása a szortírozók számára,
  • RF szkenner használata,
  • Műszakvezető utasításainak betartása,
  • Raktári rend biztosítása.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Raktári munkavégzésben szerzett tapasztalat,
  • Jó fizikum, nagyfokú fizikai terhelhetőség,
  • Rendkívüli munkabírás,
  • Csapatban való együttműködés
Előny:
  • Targoncavezetői jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés,
  • Fix alapbér + jelenléti bónusz + teljesítmény bónusz,
  • Hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Egyműszakos munkarend: 7.00-16.00
  • Munkavégzés helyszíne: Budapest, Csepel (21. kerület)
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió