www.cvonline.hu

Raktáros/alapanyag felelős

  • A hirdetés 354 napja lejárt

Multinacionális autóalkatrészeket gyártó partnerünk részére keresünk lendületes, fiatalos, megbízható új munkavállalót az alábbi pozícióba:

Raktáros/alapanyag-felelős

(BUD 383)

Leendő munkatárs feladatai:

- A gyártási terveknek megfelelően az anyagigénylés elkészítése a raktár felé (alapanyag, segédanyag)

- A raktárból felkért anyagok mennyiségi átvétele

- A gyártásban lévő anyagok elhelyezése a csarnokban kijelölt tároló helyekre

- A termelésben lévő alapanyagok heti szintű leltárfelmérése

- Alapanyag hiány esetén a logisztika értesítése

- Termelésben lévő készletek SAP szerinti ellenőrzése

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

- Anyagmozgatásban, raktári munkakörben szerzett tapasztalat

- Középfokú végzettség

Amit nyújtani tudunk:

- Versenyképes fizetés, multinacionális környezet

- Kiemelkedően modern munkakörnyezet és munkakörülmények

- Jó minőségű (egészség-centrikus kantin), támogatott étkeztetés

- Stabil munkahely

Egyéb:

- Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

- Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével E-mail cím megjelenítése a e-mail címre vagy jelentkezzen telefonon a 20/252 1411-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb