www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 689 napja lejárt

Európa vezető bútoráruháza a Möbelix, vonzó munka -és előrelépési lehetőségeket kínál egy sikeres és gyorsan növekvő vállalkozásban.

Budapesti (XXI. kerületi) raktárközpontunkba keresünk munkatársat, a következő területre:

Raktáros

Az Ön feladata:

  • Mennyiségi és minőségi áruátvétel
  • Komissziózás
  • Árumozgatás (egységcsomagok rakodása)
  • Árukészlet nyilvántartása, leltára
  • Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése

Amit elvárunk:

  • Targoncavezetői jogosítvány (vezetőállásos, vezetőüléses, és gyalogkíséretű)
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Raktározási és árukészlet gazdálkodási tapasztalat
  • Érettségi
  • Gyors, precíz munkavégzés, állóképesség
  • Kiváló fizikai erőnlét

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az alábbi email címre. (A tárgyban: Csepel-raktáros megjelölést kérünk.)

Köszönjük érdeklődését!
MMXH Lakberendezési Kft.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő