www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 735 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő gépipari cég munkatársat keres

Raktáros

pozícióba

Elvárások:

  • szakirányú műszaki, raktárosi, logisztikai végzettség
  • 1-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • pontos, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség
  • több műszak vállalása
  • új szabályok szerint érvényes targonca jogosítvány

Feladatok:

  • készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése
  • a raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének, tisztaságának ellenőrzése
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel
  • árubeérkeztetések kezelése SAP rendszerben
  • leltárak elkészítése

Előny:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • alapszintű német / angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • modern munkakörülmények
  • hosszú távú stabil munkahely
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes bérezés

Pályázati anyagát az alábbi e-mail címre küldheti.

Tel: 06 30 681 66 69

      06 52 501 876

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő