www.cvonline.hu

RAKTÁROS

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 993914
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

 Tatabányai elektronikai beszállító partnerünk számára keresünk munkatársakat

RAKTÁROS

pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Anyagmozgatás
  • Anyagok raktárra vétele
  • Anyagok kiadása a termelésnek
  • Anyagok lekönyvelése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • 12 órás munkarend vállalása (2 nap munka, 2 nap pihenő)
  • Számítógépes tapasztalat (Word, Excel)
  • Középfokú végzettség
  • Raktárosként szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Magas emelésű targoncavezetői engedély (elengedhetetlen, új típusú!!!)

Amit ajánlunk:

  • Kiváló munkahelyi légkör, tiszta munkakörnyezet
  • Szerződéses buszjárat (Tatabánya, Tata, Komárom, Oroszlány, Bokod, Környe, Süttő, Nyergesújfalu irányból is!)
  • Versenyképes fizetés
  • Kiemelkedően magas Cafeteria

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Szükséges dokumentumok:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát (pdf, vagy word dukumentumban), a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya