www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 505 napja lejárt

A GESTAMP Hungária Kft.a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójaként, közel 100 ipari és gyártó vállalattal, 30.000 alkalmazottal – globális megoldásokat kínál a hegesztett és hidegen préselt karosszéria elemek tekintetében. Professzionális csapatunknak és magas színvonalon automatizált gépparkunknak köszönhetően olyan neveket üdvözölhetünk Vevőink között, mint a GM, Porsche, Fiat, Volkswagen, Audi, Peugeot, Citroen és Renault.

Móri termelőegységünkbe keresünk szakmailag elhivatott, agilis munkatársat a következő pozícióba:

Raktáros

Feladatok:

  • Raktári készlet kezelése a karbantartás és a termelés igényei szerint
  • Javaslattétel költséghatékony beszerzésekre
  • Raktározási rendszer fejlesztése
  • Leltározás lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Ajánlatok kérése, egyedi rendelések készítése
  • Számlák kezelése, igazolása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Raktározás területén szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, agilis, kreatív személyiség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás és SAP ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiváló fejlődési – és karrier lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Professzionális csapat
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette figyelmét és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérem, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő