www.cvonline.hu

Raktáros

  • A hirdetés 511 napja lejárt

Apex Kft. munkaerő kölcsönző keres munkatársakat veresegyházi céghez raktáros munkakörbe több műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • A beérkező alapanyagok átvétele, betárolása, raktáron belüli áttárolása, a felhasználók felé történő kiadása illetve visszavétele, valamint leltározás elvégzése.

Elvárások:

  • számítógép kezelés,
  • targoncajogosítvány (állásos/vezetőüléses/gyalogos)
  • előny a gyári (termelési) raktárosi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások (Erzsébet-utalvány,SZÉP kártya,egészség-és nyugdíjpénztár)
  • Túlórázási lehetőség (hétközi: 150-180-190%, hétvégi: 200-230-240%)
  • Kedvezményes napi meleg-étkezési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Útiköltség támogatás (vállalati buszok, benzin támogatás, hétvégi hazautazás)
  • Sportolási lehetőség: fitness, kinti sportpálya
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen

Apex Kft.:

Közel három évtizede fennálló stabil, magyar cég, fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területéről sikeresen végzünk.

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal lehet, melyet az alább megadott email címre várunk.