www.cvonline.hu

RAKTÁROS

  • A hirdetés 576 napja lejárt

Nemzetközi hátterű budapesti élelmiszeripari cég munkatársakat keres

RAKTÁROS

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • készletezett alapanyagok, késztermékek szakszerű kezelése
  • raktározással, kiadással kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • gépkocsira történő rakodás, rakodási alapbizonylatok kezelése
  • alapanyagok átvétele
  • napi, heti, havi leltárak előkészítése és végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • raktározásban szerzett minimum 2 – 3 éves tapasztalat
  • OKJ-s targoncavezetői engedély és gyakorlat megléte
  • magas emelésű targoncával szerzett gyakorlat
  • önállóság, megbízhatóság

Munkavégzés helye: Dél-Buda

Érdeklődés esetén a pályázatokat az alábbi címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő