www.cvonline.hu

RAKTÁROS

  • A hirdetés 578 napja lejárt

Csapatukba keresünk több éves szakmai tapasztalattal rendelkező, precíz, megbízható szakembert az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Feladatok:

  • A raktárral és a telephellyel kapcsolatos tevékenységek:
  • Anyagbevételezések, -kiadások
  • Árumozgatás, anyagok összekészítése, a készlet könyvelése az ügyviteli rendszerben (SAP Business One)
  • Az ingatlan körüli munkálatok elvégzése ( pl. fűnyírás, időszakonkánt hólapátolás, stb)

Elvárások:

  • Legalább 3 éves, raktárosként szerzett tapasztalat, önálló munkavégzés
  • MS Office ismeretek, gyakorlat
  • Raktárkészlet nyilvántartási rendszer ismerete (SAP Business One ismerete előnyt jelent, de nem feltétel)
  • Targonca kezelő képesítés, mely – elengedhetetlen feltétel!
  • Önálló, precíz munkavégzés, szorgalom.

Juttatás:

Versenyképes fizetés és munkaruha várja az új szakembert!

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük pályázzon rá!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő